Історія бібліотеки

        З ІСТОРІЇ БІБЛІОТЕКИ

Бібліотека села Ісківці почала свою історію з хати- читальні,яку було організовано у 40 – х роках, зусиллями сільської громади. Спочатку у хаті-читальні книг було дуже мало, кілька газет та журналів.Але за допомогою молоді, яка тягнулась до книги, було зібрано і поповнено книгами хату-читальню. У сімдесяті роки минулого століття в селі було побудовано новий клуб, в приміщенні якого розмістилась і бібліотека. Піонери і школярі села залюбки приходили і вибирали собі книги , проводили ремонт книг. Кімнати юного читача стали улюбленим місцем відпочинку дітвори.За часи існування бібліотеки пройшло багато бібліотекарів. З 1953 року бібліотекарем працював Голобородько Борис Петрович, у 1989 році бібліотекарем була Бродко Ольга Степанівна,з 1992 – Сколота Поліна Миколаївна,в 1995 – Куць Марина Петрівна, а з 2000 по 2004 рік бібліотекарем була Омельченко Жанна Михайлівна. З початку квітня 2004 року по сьогоднішній день бібліотекар Мироненко Оксана Миколаївна.
 Бібліотека у селі це культурно –просвітницький заклад краю,центр духовного  спілкування .Книгозбірня робить більш змістовним життя жителів села,насичене цікавими подіями, що стають справжнім маленьким святом.Бібліотека  знаходиться в адмінбудинку , в центрі села.
 З 2011 року в бібліотеці відкрито інтернет-клас.Свою роботу бібліотека проводить у затишному, теплому приміщенні у тісній співпраці з сільською радою,школою,сільським клубом.

Ісківська  сільська  бібліотека запрошує відвідати всіх бажаючих!  

Немає коментарів:

Опублікувати коментар